Przewody hydrauliczne - produkcja i serwis

Podstawą działalnością firmy jest produkcja oraz naprawa przewodów hydraulicznych. Do produkcji używamy węży gumowych renomowanych marek, takich jak SEMPERIT czy EXITFLEX. Zakuwamy węże nisko, średnio oraz wysoko ciśnieniowe o średnicach od 6 do 40 mm. Węże wysoko oraz średnio ciśnieniowe posiadamy w odmianie jedno, dwu oraz cztero oplotowej (oplot stalowy). Do produkcji i naprawy przewodów hydraulicznych wykorzystujemy następujące końcówki: metryczne (DKL, DKOL, DKS, DKOS, CEL, CES), calowe (DKR, DKJ, ORFS, AGR, AGJ) oraz flanszowe (SFL, SFS). Wszystkie końcówki dostępne są w różnych rozmiarach oraz w wersjach kątowych (45°, 90°). Oprócz typowych przewodów hydrauliki siłowej zajmujemy się także serwisem przewodów klimatyzacji samochodowej i układów wspomagania samochodowego. Posiadamy również końcówki do myjek wysoko ciśnieniowych typu KARCHER.

Regeneracja siłowników

Regenerujemy siłowniki dwustronnego działania, jednostronnego działania oraz nurnikowe. W zależności od uszkodzeń wymieniane są uszczelniacze, zgarniacze oraz o-ringi a w razie potrzeby montowane jest nowe tłoczysko, cylinder, dławnica, tłok lub (i) inne elementy. W zależności od skomplikowania naprawy, regeneracja siłowników hydraulicznych trwa od jednego do kilku dni. Po każdej naprawie siłownik poddawany jest próbie ciśnieniowej.
Oprócz kompleksowych napraw siłowników hydraulicznych prowadzimy sprzedaż prętów chromowanych(materiał na tłoczyska), rur cylindrowych oraz innych elementów potrzebnych do budowy lub regeneracji siłownika - uszy, łożyska przegubowe, dławnice, nabki itp.

Przewody hamulcowe

Wykonujemy sztywne przewody hamulcowe do różnych typów samochodów i maszyn samojezdnych. Oferujemy przewody miedziane o różnych średnicach. W magazynie mamy kilkadziesiąt różnych rodzajów końcówek do przewodów hamulcowych oraz podstawową armaturę - łączniki i trójniki. W razie uszkodzenia przewodu hamulcowego zaleca się aby od razu wymienić cały przewód a nie sztukować go w uszkodzonym miejscu. Takie sztukowanie osłabia cały układ hamulcowy i naraża użytkownika na duże niebezpieczeństwo. Nie ryzykuj - w razie stwierdzenia wycieku płynu hamulcowego zdemontuj przewód i wymień go na nowy. Stąd oczywistym jest, że przewodów hamulcowych podobnie jak do wspomagania nie powinno naprawiać się(wymieniać) bez uprzedniego demontażu takiego przewodu.

Instalacje hydrauliki siłowej - orurowanie

Wykonujemy instalacje hydrauliki siłowej na podstawie dokumentacji dostarczonej przez inwestora lub w oparciu o własny projekt. Orurowanie oraz armatura dostępna jest w wersji ocynkowanej oraz kwasoodpornej. Tworzymy instalacje w obiektach i urządzeniach nowo powstałych oraz modernizujemy układy hydrauliczne już istniejące. Oferujemy pełen asortyment potrzebny do stworzenia nowej instalacji hydrauliki siłowej: rury precyzyjne, złącza, przyłącza, uchwyty do rur w różnych odmianach, manometry, zawory itp.

Zakuwanie lin stalowych, haki, kausze, szakle

W sprzedaży posiadamy również liny stalowe od Φ 3 do Φ 24. Oferujemy także zakuwanie lin stalowych tak aby zakończone były na stałe „pętlą” umożliwiającą proste mocowanie podczas pracy. Zakończenie tworzyć może sama lina lub lina z wmontowaną kauszą zapobiegającą przecieraniu się liny. Oferujemy również haki, szakle, ściągacze, zaczepy do przyspawania, karabińczyki oraz zaciski linowe kabłąkowe.

Skórowarka - oferta dla zakładów hydrauliki siłowej

Ręczna skórowarka przystosowana do zamontowania w imadle. Prosta w budowie i użyciu. Solidne wykonanie. Zakres skórowanych węży od fi 10 do fi 40.   [zobacz więcej]

Armatura - złączki i przyłączki

Niezbędnym elementem hydrauliki siłowej są różnego rodzaju złączki i przyłączki. Pozwalają one na wiele różnych sposobów łączyć ze sobą przewody hydrauliczne, rury oraz różnego rodzaju korpusy (pompy, rozdzielacze, siłowniki hydrauliczne). W naszej ofercie znajdą Państwo złączki i przyłączki proste, redukcyjne, metryczne, calowe, metryczno – calowe, kolankowe, trójramienne, czteroramienne, z gwintami wewnętrznymi i zewnętrznymi w różnych kombinacjach.


Manometry

Oferujemy manometry w zakresie mierzonych ciśnień od 0 do 600 Barów. Manometry posiadają różnego rodzaju mocowanie oraz rozmiar tarczy odczytowej.

Zawory

Zawory kulowe, dławiące, zwrotne różnych rozmiarów, wartości przepływowych oraz konfiguracji połączeń.


Szybkozłącza

Szybkozłącza typu pav, dnv, cvv, flatface, hamulcowe oraz polskie w różnych rozmiarach, gwinty metryczne i calowe.

Uszczelnienia techniczne

Posiadamy następujące rodzaje uszczelnień:
• o-ringi w rozmiarach od 2,5x1 do 240x5
• sznury o-ringowe różnej grubości
• podkładki miedziane
• podkładki metalowo gumowe
• uszczelniacze i zgarniacze stosowane w siłownikach hydraulicznych
• simeringi

Uchwyty do rur

Uchwyty do rur i przewodów gumowych w różnych rozmiarach szczególnie przydatne w układach hydraulicznych, przy których ryzyko uszkodzenia przewodów jest wysokie.

Olej hydrauliczny, przekładniowy, silnikowy

Podstawowe oleje hydrauliczne typu HL-46, HLP-46, HV-46, HV-68 stosowane w większości systemów hydraulicznych sprzedawane luzem. Ponadto olej przekładniowy HIPOL GL-4 oraz SUPEROL CC-40. Oferujemy również tawot, smary, kleje oraz chemie techniczną.